Klimroos & Ridderclub

 


Ons team

Maurice van Hengst

Maurice van Hengst

Voorzitter/secretaris - teamleider Vogelenzang

info@klimroosenridderclub.nl

Marieke Heemskerk-van Eersel

Marieke Heemskerk-van Eersel

Penningmeester - teamleider de Marimba

marimba@klimroosenridderclub.nl

penningmeester@klimroosenridderclub.nl

José de Kreek

José de Kreek

Teamleider het Anker

anker@klimroosenridderclub.nl

Sebastiaan van Hengst

Sebastiaan van Hengst

Teamleider het Baken

Vrijwilligerscoordinator

baken@klimroosenridderclub.nl

vrijwilligers@klimroosenridderclub.nl

Rudi Poschmann

Rudi Poschmann

Teamleider de Bron

bron@klimroosenridderclub.nl

Rickey van Sinderen

Rickey van Sinderen

Teamleider de Hoeksteen

hoeksteen@klimroosenridderclub.nl